Zły Mikołaj!

Tytuł zastępczy

Ilość uczestników gry:

scenariusz do XX osób - XXX PLN

Zamów

Krótki opis:


 Choinka, prezenty i  Święty Mikołaj są nieodzownymi elementami klimatu świątecznego, my jednak nie boimy się  wpleść je w nieco inną konwencję świątecznego spotkania . Wszyscy kochamy dobrodusznego Dziadka Mroza, ale  co jeśli ta wzbudzająca sympatię i wywołująca infantylną radość postać, jest  zamieszana w tajemnicze zabójstwo? A być może to on jest ofiarą bestialskiego morderstwa, a  twoim zadaniem będzie przeprowadzenie własnego, śledztwa w celu zdemaskowania tajemniczego zabójcy?

Podczas wieczoru, staniesz się uczestnikiem niezwykłej gry pozorów, gdzie intryga i tajemnica niczym z powieści Agaty Chrisie, okaże się motorem napędowym w rozgrywce o duże pieniądze.  Wbrew pozorom wyśledzenie zabójcy nie będzie łatwe, a przecież każdy z zebranych przy świątecznym stole jest podejrzany! Czy tego wieczoru tajemniczy morderca zabije raz jeszcze?

Zabawa gwarantowana, nie tylko za sprawą świetnego scenariusza, ale i możliwości przeobrażenia się w kogoś innego!

Ta niebagatelna forma gry grupowej, to doskonała sposobność na to, by spotkanie firmowe, czy wieczór towarzyski nabrał niekonwencjonalnego charakteru, sprawiając, że spotkanie pozostanie na długo w pamięci gości. Poza walorami natury rozrywkowej, gra spełnia doskonale funkcje integrujące, wpisując się świetnie w konwencję team- buildingu.

Bo któż z nas nie marzył, by wraz z Sherlokiem Holmesem rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa?

W praktyce nie ma ograniczeń zarówno od strony tworzenia samego scenariusza jak i wsparcia w jego realizacji. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Zainteresowany ? Prosimy o kontakt.