Ulice San Francisco

Tytuł zastępczy

Ilość uczestników gry:

scenariusz od 20 do 120 osób

Zamów

Krótki opis:
Jest rok 1973. Posterunek przy Stone Street 13 w San Francisco to miejsce, gdzie każdego dnia tutejsi komisarze i detektywi toczą walkę tak z największymi szumowinami tego miasta, jak i własnymi słabościami, by nie dać się omotać wszechobecnej zgniliźnie moralnej. Nie jest łatwo funkcjonować w mieście, gdzie każdego dnia toczy się nierówną bitwę ze skorumpowanymi władzami i sądownictwem, na wskroś przesiąkniętym korupcją. Ale Steve, Dan i Holly – detektywi ze Stone Street robią co mogą, by skutecznie ścigać największe zakały miasta !

Wprowadzenie:

Zebraliśmy się dziś tu na posterunku przy Stone Street, bowiem wraz z kolegami z wydziału, od kilku dni prowadzimy sprawę śmierci sędziego Anthony’ego Parkera. Ja nazywam się Steve Keller i jestem tu nadinspektorem. Jak wiadomo, Parker, został zamordowany w pokoju 105 w hotelu Laguna. Prosimy o współpracę wszystkich, którzy otrzymali od nas pisemne powiadomienie . Jak wiecie sprawa jest o tyle poważna, że dotyczy śmierci szanowanej publicznej osoby.

Dziś u nas na posterunku ma miejsce małe przyjęcie, bowiem obchodzimy okrągłą rocznicę naszego wydziału, ale to , mam nadzieję, nie zaburzy nam śledztwa. Tak naprawdę zależy nam na jak najsprawniejszym poprowadzeniu dochodzenia, więc dziś każdy z Was będzie miał szansę odnaleźć winnego! Policja zebrała już pewne dowody, które chętnie Wam przekaże.

Powodzenia!

 

Tak zaczyna się historia osadzona w historycznym gmachu kwatery policji San Francisco. Miłość i rządza, pieniądze i kariera, władza i podporządkowanie. Każdy powód mógł być wystarczający, który był ?

 

W praktyce nie ma ograniczeń zarówno od strony tworzenia samego scenariusza jak i wsparcia w jego realizacji. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Zainteresowany ? Prosimy o kontakt.