Rozbitkowie

Tytuł zastępczy

Ilość uczestników gry:

scenariusz do XX osób - XXX PLN

Zamów

Krótki opis:

Jesteś na małej, malowniczej wyspie na Południowym Pacyfiku, Mulla Bay. Bierzesz udział w produkcji programu telewizyjnego z gatunku reality show pt.”Rozbitkowie”.

Ów program ma formułę survivalowo- przygodową i jak każdy reality show, autentyczne wydarzenia na wyspie rejestrują kamery. Formuła programu jest prosta: uczestnicy wykonując liczne zaskakujące konkurencje eliminują  siebie nawzajem . Max Devlin jest głównym producentem programu .Nie dalej niż dwa tygodnie temu, prominent  zaprosił liczną grupę gości na organizowany na plaży wykwintny bankiet. Przyjęcie będzie miało miejsce w wielkim namiocie w pobliżu wody.

W momencie przyjęcia na plaży nad wyspą przechodzi burza tropikalna, która niszczy generator prądu w namiocie, gdzie ma miejsce bankiet. W namiocie gaśnie światło. Przerażający krzyk przebija się przez ciszę na wyspie. Gdy z pomocą latarek uczestnicy docierają do namiotu, odkrywają, że Max Devlin, organizator bankietu I producent programu, został zastrzelony.

 

W praktyce nie ma ograniczeń zarówno od strony tworzenia samego scenariusza jak i wsparcia w jego realizacji. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Zainteresowany ? Prosimy o kontakt.