Scenariusze

Drugie drzwi na lewo

Lublin, marzec 1932


„To miasto, które ma wiele twarzy; pełno w nim wesołych knajp, kin i teatrów, ale też melin i spelunek dla niepoznaki nazywanych herbaciarniami”

                                 Marcin Wroński o Lublinie dwudziestolecia.


Ulice San Francisco

Jest rok 1973. Posterunek przy Stone Street 13 w San Francisco to miejsce, gdzie każdego dnia tutejsi komisarze i detektywi toczą walkę tak z największymi szumowinami tego miasta, jak i własnymi słabościami, by nie dać się omotać wszechobecnej zgniliźnie moralnej. Nie jest łatwo funkcjonować w mieście, gdzie każdego dnia toczy się nierówną bitwę ze skorumpowanymi władzami i sądownictwem, na wskroś przesiąkniętym korupcją. Ale Steve, Dan i Holly – detektywi ze Stone Street robią co mogą, by skutecznie ścigać największe zakały miasta !


Hej wesele!


UWAGA - ten scenariusz objęty jest promocją. Może to być najlepsza okazja, żeby sprawdzić Kto Zabił ?
 


Zły Mikołaj!

 Choinka, prezenty i  Święty Mikołaj są nieodzownymi elementami klimatu świątecznego, my jednak nie boimy się  wpleść je w nieco inną konwencję świątecznego spotkania . Wszyscy kochamy dobrodusznego Dziadka Mroza, ale  co jeśli ta wzbudzająca sympatię i wywołująca infantylną radość postać, jest  zamieszana w tajemnicze zabójstwo? A być może to on jest ofiarą bestialskiego morderstwa, a  twoim zadaniem będzie przeprowadzenie własnego, śledztwa w celu zdemaskowania tajemniczego zabójcy?


Scenariusz na miarę

Masz pomysł na scenariusz ? Wszystko jest możliwe.